10 отзывов
ЗАХІД ІНЖИНІРИНГ
+380 показать номер
+380 показать номер

Стаціонарні насоси

Промислові центробіжні насоси Grupa Powen-Wafapomp SA – це комплексні рішення для гірничодобувної, енергетичної, нафтохімічної промисловості з важкими умовами експлуатації. Ця компанія є найбільшим виробником промислового насосного обладнання в Польщі з більш ніж 100-річним досвідом. ТОВ «Захід Інжиніринг» готовий запропонувати комплексні рішення по насосним системам Grupa Powen-Wafapomp SA та індивідуальні проекти «під ключ» із високою точністю адаптовані до потреб клієнта. Досвід наших фахівців дозволяє спроектувати, змонтувати та провести пусконалагодження систем будь-якої складності.
Купити насос центробіжний в Україні
Промислове насосне обладнання може перекачувати рідину з включенням твердих частинок до 35%, а також агресивні кислоти, луги. Гідравлічна система такого обладнання може бути виконана не тільки з нержавіючої сталі, чавуну, а й зі скла, поліуретану, різних пластиків і кераміки. Промислова група охоплює центробіжний насос, ціна якого вища за побутовий агрегат, проте значно й вища потужність, продуктивність пристрою. До цієї групи належить спеціальна серія шахтних насосів Grupa Powen-Wafapomp SA.
Купити центробіжний насос даного польського бренду варто для відкачування води з ділянок шахти і для допоміжного або основного осушення шахт в гірничодобувній промисловості. Параметри обладнання відповідають вимогам, що висуваються у даній справі: продуктивність у сотні кубометрів на годину, висота підйому до 860 м. Конструкція агрегату пристосована до надскладних умов експлуатації, високих навантажень, а також наявності механічних, хімічних домішок. Завдяки цим властивостям дані насоси можуть використовуватись, крім основного застосування, також у наступних сферах:
металургії;
на цементних, вапняних заводах;
у кар’єрах.
Центробіжний насос є найпопулярнішим серед подібного обладнання. Корпус механізму найчастіше має равликоподібну форму, робоче колесо жорстко кріпиться на валу. Між двома дисками є лопаті з радіальним спрямуванням від напрямку обертання робочого колеса. З’єднується насос із трубопроводом за допомогою патрубків. В такому насосі рідина рухається під дією центробіжної сили, що виникає внаслідок обертання робочого колеса з лопатями.
Купити насос центробіжний в Україні з високими показниками продуктивності, надійності та тривалої експлуатації ви можете на сайті ТОВ «Захід інжиніринг». У каталозі представлено великий вибір моделей різної потужності.
Центробіжні водяні насоси купити в «Захід інжиніринг»
Придбати промислові центробіжні водяні насоси, ціна яких конкурентна, в компанії «Захід інжиніринг» зручно та вигідно. Наші переваги:
Значний досвід компанії та кожного працівника окремо.
Прийнятна ціна, яка досягається налагодженою співпрацею з виробниками.
Послуги проектування систем водопостачання, водовідведення, установки насосного обладнання.
Компанія самостійно проводить маркетологічні дослідження, аналізуючи ринок, ознайомлюючись із державними, регіональними програмами з модернізації галузі.
Компанія також має власну програму щодо модернізації та впровадження новітніх технологій для її покращення. Є членом Асоціації «Кластер Будіндустрія», завдяки чому збільшуються шанси на отримання європейських грантів.
Співробітництво з «Захід інжиніринг» є вигідним та комфортним. Спеціалісти компанії допоможуть обрати найоптимальніший варіант насосного механізму, згідно з вашими вимогами.